separator icon medium

Nasz zespół

Zespół Kancelarii tworzą jej założyciele ( mec. Anna Cierpisz – Ligęzowska i mec. Przemysław Ligęzowski ) oraz adwokaci i radcowie prawni, a także aplikanci ww. zawodów prawniczych.

Anna Cierpisz Ligezowska BS

Anna Cierpisz – Ligęzowska

Adwokat

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka politologii na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. Zawodowe szlify zdobywała w warszawskich kancelariach adwokackich i radcowskich oraz w instytucjach publicznych. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na sprawach cywilnych. Mecenas Ligęzowska posiada również doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych z zakresu prawa karnego, w tym prawa karnego gospodarczego.

Obszary specjalizacji:

rozwody i inne sprawy rodzinne

sprawy odszkodowawcze

ochrona dóbr osobistych

Przemysław Ligezowski BS

Przemysław Ligęzowski

Radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczony w biznesie jako wieloletni członek zarządu spółki kapitałowej oraz wspólnik zarządzający spółek osobowych. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na sprawach z zakresu prawa cywilnego, zwłaszcza gospodarczego oraz z zakresu prawa handlowego. Mecenas Ligęzowski jest często zapraszany w roli eksperta prawnego do mediów o zasięgu ogólnopolskim m.in. do programów INTERWENCJA TV POLSAT oraz DZIEŃ DOBRY TVN. W 2017 r. został laureatem Kryształowego Serca Radcy Prawnego, wyróżnienia przyznawanego przez Krajową Izbę Radców Prawnych za działalność pro bono.

Obszary specjalizacji:

kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych

prawo cywilne

prawo umów